Україна перемогла Південну Корею та стала чемпіоном світу з футболу

Збірна України перемогла Південну Корею у фінальному матчі молодіжного чемпіонату світу з футболу та здобула золоті медалі.
Чемпіонат світу U-20 у Польщі

Україна – Південна Корея 3:1

Голи: Супряга, 34, 52, Цитаїшвілі, 89 - Лі Канг Ін, 5 (пен.)

Україна: Лунін, Сафронов, Бондар, Конопля, Безкоровайний, Хахльов (Чех, 57), Корнієнко, Дришлюк, Цітаїшвілі, Булеца (Кащук, 88), Супряга (Сікан, 62).

Південна Корея: Лі Кван Ен, Сі-Юн (Вон-Санг, 46), Лі Чже Ік, Хван Те Хен, Юн (Кю-Х`юк, 80), Кім Чжун Мін, Х`юн-Ву, Лі Канг Ін, Ї-Сул, Чжо Ен Ук (Чжон Се Чжин, 63), Про Се Хун.

Попередження: Х`юн-Ву, 33, Лі Чже Ік, 56, Про Се Хун, 78, Конопля, 86.

У Лодзі збірна України невдало розпочала фінальний матч проти Південної Кореї та пропустила з пенальті вже на 5-й хвилині. Одинадцятиметровий реалізував Лі Канг Ін.

Команда Олександра Петракова зрівняла рахунок на 34-й хвилині – після розіграшу штрафного Владислав Супряга відзначився точним ударом в кут з меж карного майданчика.

Збірна України вийшла вперед на 52-й хвилині – вихід сам на сам реалізував Супряга, який оформив дубль.

Остаточно питання про переможця на 89-й хвилині зняв Георгій Цитаїшвілі.

Україна перемогла Південну Корею 3:1 та вперше у історії виграла чемпіонат світу з футболу U-20.

Нагадаємо, 3 червня молодіжна збірна України з футболу перемогла Панаму та вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату світу U-20.

11 червня збірна України U-20 перемогла Італію в півфінальному поєдинку чемпіонату світу-2019 і вийшла до фіналу турніру.

14 червня показали відео, як збірна України готується до фіналу ЧС-2019.